لپ تاپ و بیشتر از لپ تاپ

آی مک رتینا ۲۱.۵ اینچی بزودی به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت

آی مک رتینا ۲۱.۵ اینچی بزودی به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت

آی مک رتینا 21.5 اینچی

در کنفرانس اپل از تنها چیزی که یاد نشد یک آی مک جدید بود.در این مراسم تمرکز اپل روی آیپد و آیفون های جدیدش بود اما این بدین معنا نیست که اپل قصد ندارد تا پایان سال جاری میلادی محصول جدید را از آی مک خود معرفی کند. به تازگی اعلام شده است که آی مک رتینا ۲۱.۵ اینچی اپل ، در ماه اکتبر راه اندازی خواهد شد.

 

آی مک جدید اپل دنیای جدید برای صفحه نمایش ها

در حال حاضر با توجه به گزارشات اخیر که در این رابطه منتشر شده اند اپل تولید یک آی مک جدید را آغاز کرده است. گفتیم که اپل راجب این محصول در کنفرانس خود حرفی نزد اما در حال حاضر مشخص شده است که اپل در حال تولید آی مک رتینا جدید با اندازه ی صفحه ی ۲۱.۵ اینچی است تا شاید آن را در آخرین سه ماه سال ۲۰۱۵ و در اکتبر راه اندازی کند.

تولید آی مک ۲۱ اینچی رتینا شرکت اپل از اوایل ماه ستپامبر آغاز شده است. یعنی قبل از آخرین کنفرانس این شرکت. به هر حال ، در سه ماهه چهارم ۲۰۱۵ راه اندازی خواهد شد. تخمین زده میشود که این محصول تا آن زمان ۱.۴ تا ۱.۵ میلیون واحد از آن تولید شود.

همانطور که گفتیم ، ما بر این باور هستیم که آی مک رتینا ۲۱ اینچی در ماه اکتبر راه اندازی شود. اما هنوز جزئیات کامل آن موجود نشده است احتمالا به زودی اطلاعات دقیق آن منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.