لپ تاپ و بیشتر از لپ تاپ

به زودی شیائومی به مهم ترین پرسش های زندگی انسان پاسخ می گوید

به زودی شیائومی به مهم ترین پرسش های زندگی انسان پاسخ می گوید

مهم ترین پرسش هایی که در زندگی خود با آن روبرو می شوید کدامند؟ این پرسش ها هرآنچه که باشند شیائومی اعلام کرده که پاسخی مناسب برایشان دارد. دست کم این را می توان از روی پوستری فهمید که مدیر بازار یابی این شرکت در اکانت Weibo خود منتشر نموده است.

براساس این پوستر، هفته آینده، شیائومی شگفتی ساز خواهد شد و به مهم ترین پرسش های زندگی هر انسان پاسخ خواهد داد.

 

با در نظر داشتن این نکته که تصویر منتشر شده دستی را همراه با تعداد زیادی اسکناس چینی نشان می دهد انتظار می رود که این خبر مهم به پول و به طور مشخص توانایی مشتریان چینی در خرید تلفن های هوشمند مرتبط باشد تا هر چیز دیگری.

یکی از احتمالات این است که شرکت مورد بحث در نظر دارد کسب و کار تازه ای را در زمینه تامین بودجه نیاز برای خرید دستگاه های موبایل راه اندازی کند یا اینکه محصولات ارزان قیمتی را به سبد کالاهای خود بیافزاید.

این پرسش مهم با در نظر داشتن شرایط اقتصادی چین قطعا به یکی از نیازهای شهروندان این کشور مرتبط می شود. شاید تولید تلفن های هوشمند مقرون به صرفه یا ارائه وام به آنهایی که دوست دارند چنین گجت هایی داشته باشند، همان معامله برد- برد برای شیائومی باشد.

با این کار، شرکت مورد بحث نتنها می تواند درآمدهای خود را افزایش دهد بلکه اگر این کار را به درستی انجام دهد، می تواند وجهه خود را در چین بهبود ببخشد و کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نماید.

در هر صورت اگر مهم ترین پرسش در زندگی شما این است که «چطور می توانید موبایل جدید شیائومی را خریداری کنید؟» هفته آینده پاسخ این پرسش خود را پیدا خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.