تازه های تکنولوژی و مقالات

اپل تا سال آینده و به لطف آیفون 8، یک شرکت تریلیون دلاری خواهد شد

 

در حال حاضر ارزش سهام اپل با کاهش تقریباً 9 درصدی نسبت به بیشترین مقدار خود یعنی 156.1 دلار در ماه می سال 2017، معادل 142.73 دلار است؛ اما با این حال تحلیلگران بازار کاهش مذکور را فرصت مناسبی برای خرید سهام کمپانی ساکن کوپرتینو می دانند چرا که انتظار می رود با عرضه آیفون 8 در پاییز امسال، ارزش سهام اپل به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

 

بر اساس اظهارات متخصصین حوزه، نتایج مالی اپل در سه ماهه تابستان امسال چندان مهم نیستند چرا که برگ برنده این شرکت، تلفن هوشمند آیفون 8 و محصولات و خدمات نوآورانه ایست که در کنفرانس WWDC معرفی شدند؛ اما علی رغم شفافیت این مسئله، سهام اپل همچنان مورد کم لطفی سرمایه گذاران قرار گرفته است.

آیفون 8 برگ برنده اپل در پاییز امسال خواهد بود

آمار موجود نشان می دهد که ارزش بازار اپل با توجه به قیمت سهام آن چیزی در حدود 737 میلیارد دلار است که انتظار می رود پس از معرفی پرچمدار جدید، ارزش هر سهم طی دوازده ماه به 202 دلار رسیده و ارزش بازار اپل نیز از رقم یک تریلیون دلار عبور کند.

نهایتاً لازم به ذکر است در صورت موفقیت آیفون 8 در بازار (که چندان هم دور از انتظار نیست) و با توجه به پیش بینی های مورد بحث، کمپانی اپل نخستین شرکت آمریکایی خواهد بود که به ارزش بازاری بیشتر از یک تریلیون دلار دست یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.