تازه های تکنولوژی و مقالات

فناوری ۳D Touch آیفون ۶ اس قادر به مقایسه وزن اجسام است !

اپل امسال آیفون های جدید خود را به تکنولوژی لمس ۳ بعدی یا ۳D Touch مجهز کرده است.این فناوری کاربران را قادر می سازد تا با وارد کردن فشارهای مختلف انگشت دست به نمایشگر گوشی عملکردی متفاوت را تجربه کنند.حالا اپلیکیشن جدیدی ساخته شده که با استفاده از فناوری ۳D Touch آیفون ۶ اس ها ، قادر به مقایسه وزن اجسام است !

 

ین اپلیکیشن که Plum-O-Meter نام دارد، به کاربران گوشی‌های آیفون ۶ اس امکان می‌دهد تا از فناوری تاچ سه بعدی دستگاه خود برای مقایسه نسبی وزن اجسام مختلف استفاده کنند. البته عملکرد این اپلیکیشن قادر به نمایش وزن اجسام نیست، و فقط می تواند وزن دو شی را با یکدیگر مقایسه کند.کاربران می توانند از این برنامه که توسط Simon Gladman طراحی شده برای مقایسه وزن دو جسم کوچک استفاده کرده و ببینند کدام یک سنگین‌تر و کدام یک سبک‌تر است.

نمایشگر مولتی تاچ آیفون می تواند به صورت همزمان پنج تماس را تشخیص دهد، بنابراین از لحاظ تئوری می توان وزن ۵ جسم کوچک را به صورت همزمان روی این نمایشگر با یکدیگر مقایسه کرد. این اپلیکیشن در عمل و در مقایسه با تبلیغات‌ انجام شده درباره آن عملکرد خوبی را به نمایش می‌گذارد.

این برنامه در حال حاضر تنها برای کاربرانی قابل استفاده است که گوشی خود را جیلبریک کرده‌اند، باید منتظر ماند و دید که این برنامه می‌تواند در اپ استور رسمی اپل جای برایی خود پیدا کند یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.