معرفی گجت ها

D-Link روتر‌های جدید سری EXO را روانه‌ی بازار کرد

شرکت D-Link یکی از شرکت‌های معروفی است که محصولات مربوط به شبکه همانند سویچ یا روتر می‌سازد. امروز این شرکت دو محصول جدید از سری EXO را روانه‌ی بازار کرده است تا بتواند بهتر و بیشتر به مشتریان خود پاسخ دهد.

 

روترهای جدید در مرحله‌ی اول به اروپا عرضه شده‌اند و احتمالا D-Link محصولات جدیدش را به آمریکا و آسیا نیز خواهد فرستاد. AC1900 (DIR-879) و AC1750 (DIR-869) محصولات جدید دی‌لینک هستند. کمپانی در خصوص این دو محصول که تقویت کننده‌ی سیگنال WiFi هستند گفته است:

این دو محصول زیبا و شکیل AC1900 (DIR-879) و AC1750 (DIR-869) که دارای طراحی براق هستند امروز روانه‌ ی بازار اروپا شدند. این دو محصول بدون شک ایده‌آل هر خانواده‌ای هستند و از سرعت بالایی بهره می‌برند. این دو تقویت کننده از استاندارد AC بهره می‌برند تا بهترین کیفیت و سرعت را به شما پیشکش کنند. این دو محصول از کابل نیز پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید از کابل Lan نیز بهره ببرید.روتر AC1900 شامل فن آوری SmartConnect می‌شود که می‌توانید به صورت خودکار بیشترین پهنای باند اختصاصی را به روتر اختصاص دهید.

 

به گفته‌ی مدیر انگلستان شرکت D-Link این مودم برای انتقال داده و همچنین انجام بازی‌های آنلاین 4K بسیار ایده‌آل است و می‌تواند بهترین گزینه برای خریدار باشد.

D-Link در چند سال اخیر علاوه بر محصولات شبکه چند تبلت را به بازار عرضه کرده است و در این بخش در حال فعالیت است. رقابت شدید شرکت‌های سازنده‌ ی مودم و روتر همانند هواوی٬ دی‌لینک و تی‌پی لینک می‌تواند به نفع مشتری باشد و کیفیت‌ها را بالاتر ببرد.

این دو روتر با قیمت‌های نسبتا گرانی عرضه شده‌اند. مدل DIR-869 قبل از اخذ مالیات 106.66 £ یورو و DIR-879 قبل از اخذ مالیات £ 133.33 یورو قیمت خورده‌اند. هنوز مشخص نیست که آیا این دو روتر وارد ایران خواهند شد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.