تازه های تکنولوژی و مقالات

اپل تا اخر ماه جاری به سرویس Beats Music پایان میبخشد

سرانجام اپل به صورت رسمی از پایان فعالیت سرویس پخش موسیقی Beats Music تا پایان ماه جاری خبر داد. مدیر اجرایی شرکت اپل، آقای Dale Bagwell در مورد این سرویس اعلام کرد که تمامی اشتراک‌های کاربران بسته می‌شود، هر چند این امکان برای آنها وجود دارد که بخواهند اشتراک خود را به سرویس Apple Music منتقل نمایند. همچنین وی اشاره کرد که سرویس Apple Music می‌تواند جذابیت‌های بیشتری داشته و کاربران را راضی‌تر نگاه دارد.

 

سرویس Beats Music از محبوب‌ترین برنامه‌های اپل به حساب می‌آید که همزمان با آغاز فعالیت سرویس Apple Music و عرضه‌ی iOS 8.4 در تاریخ 30 ژوئن، زمزمه‌های بسته شدن آن وجود داشت تا اینکه نهایتا مدیر اجرایی اپل، به صورت رسمی از پایان فعالیت این سرویس تا 16 روز دیگر یعنی پایان ماه نوامبر خبر داد. البته در سرویس جدید این شرکت، خبری از اشتراک رایگان و حداقل چند روزه نیست و کاربران می‌توانند با پرداخت ماهیانه 9.99 دلار، از این سرویس استفاده کنند. اپل یک طرح خانوادگی را نیز در نظر گرفته که در آن، کاربران با پرداخت 14.99 دلار به صورت ماهیانه، می‌توانند تا 6 نفر به صورت همزمان به موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود گوش دهند.

شاید شما نیز جزو افردای باشید که با خود می‌گویند چرا اپل زودتر این سرویس را متوقف نکرده است. در این مورد شاید بتوان اندروید را دلیل اصلی آن دانست. اگر توجه داشته باشید، از زمان شروع کار سرویس Apple Music، هیچ نسخه‌ی اندرویدی از آن منتشر نشده است، تا اینکه حالا شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی اندرویدی از آن در هفته‌ی گذشته بودیم. در نسخه‌ی اندرویدی نیز کاربران می‌توانند به صورت رایگان به مدت سه ماه از این سرویس استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.