تازه های تکنولوژی و مقالات

مجموعه جدید گجت های شیائومی معرفی شد؛ از روتر حرفه ای تا واکی تاکی

بامداد امروز کمپانی خوش نام شیائومی که حصار فعالیتش در دنیای تکنولوژی را خیلی فراتر از دیوایس های عام مانند موبایل و تبلت برده است، از مجموعه گجت های جدیدی پرده برداشت.

 

این محصولات تازه که به مرور طی روزهای آینده به خانواده گجت های Mi ملحق می شوند، انواعی از لوازم کاربردی زندگی روزمره خانگی و اداری هستند که با قیمت های بسیار مناسبی معرفی گردیده اند.


 

این لاین آپ جدید شامل ضبط کننده ویدیوی اتومبیل، ترازوی هوشمند، دوربین هوشمند، دو نوع روتر و مودم حرفه ای و یک واکی تاکی هستند که ابتدا در کشور چین و سپس به صورت بین المللی عرضه می شوند.

ضبط کننده ویدیوی اتومبیل شیائومی در واقع دوربینی برای قرارگیری روی داشبورد خودرو است که به سنسورهای IMX323 سونی با وسعت دید 160 درجه مجهز بوده و تنها 59 دلار قیمت دارد.


 

Mi Smart Scale شیائومی هم دستگاهی است که 10 نوع از داده های بیومتریک انسان، مانند وزن، چربی، حجم عضله ها و غیره را خوانده و 29 دلار قیمت گذاری شده است.

دوربین هوشمند جدید چینی ها در شمار وبکم های کوچک قرار گرفته و 29 دلار قیمت دارد؛ انواع مودم ها نیز که پیش تر نمونه اولیه آنها را در نمایشگاه CES 2017 دیده بودیم، از تمامی استانداردهای وای-فای پشتیبانی کرده و برای تهیه آنها می بایست 188 و 72 دلار هزینه کرد.

واکی تاکی اختصاصی خانواده Mi نیز فقط 36 دلار قیمت دارد و همراه با سایر گجت های شیائومی طی یکی دو روز آینده روانه بازار خواهد شد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.