News, تازه های تکنولوژی و مقالات

زمان عرضه جهانی و مشخصات گوشی پوکو C40 اعلام شد؛ ارزان ترین گوشی پوکو با مشخصاتی جذاب

شرکت پوکو با دست پری وارد سال 2022 شد و گوشی‌های میان رده متنوعی را در قیمت‌های مختلف معرفی کرد. اما تازه‌ترین اخبار حاکی از زمان عرضه ارزان قیمت‌ترین گوشی این شرکت یعنی Poco C40 آن هم با مشخصاتی وسوسه کننده است.

در سال 2022 پوکو تا به این لحظه محصولات مختلفی را وارد بازار گوشی‌های هوشمند کرده است که شامل POCO F4 GT، POCO X4 Pro 5G  و POCO M4 5G می‌شود. اگرچه هر سه دستگاه مشخصات بسیار جذابی را به نسبت قیمت خود ارائه می‌دهند، اما قیمت خرید آن‌ها برای کسانی که در بازار گوشی‌های ارزان قیمت جستجو می‌کنند، کاملاً مقرون به صرفه نیست.

بنابراین، پس از گذشت 6 ماه از سال 2022، بالاخره پوکو تاریخ مورد انتظار برای عرضه گوشی POCO C40 به عنوان ارزان‌ترین گوشی پوکو را اعلام کرد.

در حساب جهانی توییتر پوکو، این شرکت اعلام کرده است که گوشی پوکو C40 به طور رسمی در تاریخ 16 ژوئن (26 خرداد) از طریق یک رویداد معرفی محصول آنلاین که توسط این شرکت برگزار می‌شود، به صورت جهانی آماده عرضه خواهد شد.

تاریخ عرضه گوشی Poco C40

 

 

در این اطلاعیه،POCO  فاش می‌کند که گوشی پوکو C40 دارای طراحی انحصاری است که تماماً توسط خود این شرکت انجام شده و یکی گزینه‌های رنگ بندی آن نیز، همان رنگ زرد امضای پوکو است.

با این حال، با بررسی دقیق‌تر تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد که طراحی گوشی در تیزر به طراحی ردمی 10C که اوایل امسال در سطح جهانی عرضه شد و ردمی 10 نسخه پایه که در هند نیز عرضه شد، بسیار شبیه است. از این رو امیدواریم طراحی جدید انحصاری که پوکو از آن حرف می‌زند، تنها به رنگ بندی جدید برای دستگاه ختم نشود.

در مورد مشخصات گوشی پوکو C40 نیز این شرکت تیزرهایی را در حساب‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی خود منتشر کرده است.

بنا بر این پست‌ها، پوکو اعلام کرده است که گوشی POCO C40 دارای باتری 6000 میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود که بزرگ‌ترین باتری موجود در سری گوشی‌های پوکو است. همچنین گفته شده پوکو سی 40 دارای صفحه نمایش 6.71 اینچی با بریدگی ناچ قطره‌ای است که آن را به دارنده بزرگ‌ترین نمایشگر سری گوشی‌های پوکو نیز مبدل می‌کند.

باتری گوشی Poco C40

 

 

از تیزرها همچنین می‌توان دید که گوشی پوکو C40 دارای حسگر اثر انگشت خازنی در پنل پشتی نیز خواهد بود.

با توجه به اینکه هنوز تقریباً 2 هفته تا معرفی گوشی پوکو سی 40 باقی مانده، انتظار می‌رود در روزهای آتی با مشخصات و تیزرهای بیشتری از ارزان ترین گوشی پوکو روبرو شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.