تازه های تکنولوژی و مقالات

اپل با اپل تی وی جدید کنسول های سنتی را به چالش خواهد کشید

نیویورک تایمز به تازگی گزارشی در مورد نسل بعدی اپل تی وی که در روز چهارشنبه این هفته معرفی می شود را ارئه داده است. منبع یاد شده تایید می کند که نقش بازی های ویدیویی در این محصول، پر رنگ تر از وظیفه پیشین و اصلی آن خواهند بود.

 

یویورک تایمز به تازگی گزارشی در مورد نسل بعدی اپل تی وی که در روز چهارشنبه این هفته معرفی می شود را ارئه داده است. منبع یاد شده تایید می کند که نقش بازی های ویدیویی در این محصول، پر رنگ تر از وظیفه پیشین و اصلی آن خواهند بود.

این نشریه می نویسد: «هدف اولیه کاربران از خرید این محصول، گیمینگ خواهد بود.» در این میان همچنین ذکر شده که این نسل از اپل تی وی، قطعا در کنفرانس روز چهارشنبه معرفی خواهد شد.

گزارش اخیر NYT ابعاد دیگری را نیز در بر می گیرد؛ برای مثال گفته شده که قیمت Apple TV از حدود ۱۵۰ دلار آغاز خواهد شد. حال با توجه به اینکه اپل، اکنون این دستگاه را با قیمت ۶۹ دلار به فروش می رساند، باید دید استقبال طرفداران این برند از نمونه جدید محصول مورد بحث گونه خواهد بود. نیویورک تایمز همچنین عنوان نموده که اپل تصمیم دارد با این محصول به جنگ کنسول های گیمینگ و سنتی برود و چنین دستگاه هایی نیز معمولا قیمتی بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ دلارند و با توجه به اینکه اپل تی وی نیز قرار است بازی های تقریبا ساده iOS را اجرا کند، می توان گفت ۱۵۰ دلار، قیمت بدی برایش نیست.

پیش از این خبر رسیده بود که سخت افزار اپل تی دست خوش تغییرات گسترده ای خواهند شد. برای مثال انتظار می رود که از چیپ A8 و پردازشگر گرافیکی قدرتمندی در آن استفاده شود. NYT اشاره ای به موجود بودن بازی های ویدیویی در زمان معرفی و عرضه این دستگاه نکرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.