یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین مراکز فروش و ارائه محصولات و خدمات کامپیوتری در استان کرمان ، مجتمع کامپیوتر یک دو سه می باشد که در طول بیست سال گذشته ، خدمات واقعی و ارزشمندی را به همشهریان و هم استانی های عزیز کرمانی ارائه نموده است.
این‌مجموعه با هدف ارتقاء و پیشبرد سطح دانش دیجیتال و فناوری های آی تی در سال ۱۳۸۰ در محل فعلی خود به آدرس کرمان خیابان شهید بهشتی نبش‌کوچه ‌۹ فعالیت خود را آغاز نمود.

بارزترین خدمت ارائه شده در طول ۲۰ سال اخیر توسط این مجموعه ، فروش اقساطی انواع کالای کامپیوتری و دیجیتال به صورت دم قسط و اقساط بلند مدت و ایجاد شرایط متناسب با سطح درآمد اقشار مختلف جامعه بوده است به نحوی که همواره امکان خرید کلیه ملزومات آموزشی و دیجیتال به ویژه تجهیزات کامپیوتری مورد استفاده دانش آموزان ، دانشجویان ، معلمین و اساتید دانشگاهها ، متناسب با توان مالی و شرایط پرداختی مشتریان را فراهم آورده است.

این مجموعه با مدد جویی از رسالت ۲۰ ساله خود توانسته نظر بخش قابل توجهی از همشهریان و هم استانی های کرمانی را به خود معطوف نماید.

در ادامه به چند مورد از اقدامات انجام شده طی سال‌های گذشته اشاره می نمایییم:

بکارگیری پرسنل مجرب و متخصص در کلیه زمینه های مرتبط با این بازار از قبیل کارشناسان حرفه ای جهت ارائه مشاوره های قبل از خرید به مشتریان و‌ مراجعین و‌ همچنین بهره‌مندی از متخصص ترین تکنیسین های ارایه خدمات تعمیرات و پشتیبانی پس از فروش در جنوب شرق کشور.

ارائه به روز و متنوع ترین محصولات و خدمات دنیای کامپیوتر و دیجیتال از قبیل لپ تاپ ، کامپیوتر های خانگی و اداری ، لوازم و تجهیزات آموزشی ، دوربین‌های عکاسی ، تبلت و موبایل ، خدمات اینترنت و شبکه ، سیستم‌های حفاظتی و دوربین‌ مداربسته و…

حفظ ارتباط مستمر با مشتریان از طریق برگزاری جُنگهای شادی و مراسم قرعه کشی بزرگ و‌ کم‌ نظیر به صورت دوره‌ای فصلی و مناسبتی

حمایت از ایده های برتر و سرمایه گذاری روی استارتاپ های نوین جهت شکوفایی استعدادهای درخشان

آموزش و پرورش مهندسین و کارشناسان تجربی در زمینه آی تی و تکنولوژی های کامپیوتری از طریق همکاری با دانشگاه ها ، مراکز آموزش فنی حرفه ای و همراهی دانشجویان و علاقه مندان به فعالیت در این عرصه از طریق پذیرش دانشجویان جهت گذراندن دوره های کارورزی و کارآموزی

ایجاد و تجهیز رایگان کارگاه های آموزش کامپیوتر در مناطق محروم و دور افتاده استان کرمان به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی جامعه روستایی و دور مانده از تکنولوژی.

ایجاد اشتغال و کارآفرینی و همچنین ترغیب و تشویق جوانان حائز شرایط و علاقه مند به فعالیت در زمینه راه اندازی مراکز و بنگاههای ارائه خدمات و محصولات کامپیوتری در شهر و شهرستان های کرمان

تامین نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری سازمان ها ، ادارات و ارگان های مستقر در کرمان و شهرستان ها و هچنین حضور قدرتمند و تعیین کننده در سیاست‌گذاری‌های عرصه کامپیوتر و دیجیتال در کرمان

مجتمع کامپیوتر یک دو سه در حال حاضر به عنوان یک برند مطرح و معتبر در اذهان و افکار مخاطبین ، مشتریان و همشهریان عزیز کرمانی جای گرفته و به طور حتم ، بخش کثیری از اقشار مختلف جامعه با نام مجتمع کامپیوتر یک‌دو سه آشنایی دارند و این مجموعه را به عنوان بزرگترین و معتبرترین مکان برای تامین نیاز های کامپیوتری و دیجیتال خود در انتخاب نموده اند.

طرح مشارکت و سرمایه گذاری در مجتمع کامپیوتر یک دو سه ، یکی از قدیمی ترین طرح ها و اقداماتی است که این مجموعه به منظور ایجاد تسهیلات فروش کالای کامپیوتری بصورت اقساط بلند مدت به متقاضیان خرید این نوع کالا در دست اقدام داشته و به همین منظور در جهت ارائه خدمات و تسهیلات بهتر و با کیفیت مطلوب ، اقدام به جذب سرمایه گذار و جلب مشارکت علاقه مندان به فعالیت در این نوع از سرمایه گذاری نموده است.
در هر صورت این طرح به نوعی مشارکتی سه سر برد محسوب میشود که یک سوی آن سرمایه‌گذاران ، یک سر آن مشتریان و سوی دیگر آن ، مجتمع کامپیوتر یک دو سه قرار دارد و هر کدام از شاخه ها به تناسب از پتانسیل‌های موجود بهره لازم و قابل توجهی را متناسب با خواستگاه و اهداف خود تسهیل مینمایند.
شایان ذکر است با توجه به کاهش نرخ سود سپرده بانک ها و همچنین رکود شدید بازار بورس و سرمایه و همچنین کاهش امنیت کلیه بسترهای سرمایه گذاری رایج در کشور ، اعم از سنتی و نوین ، این نوع سرمایه گذاری طبق تجربه و سابقه موجود توجیه اقتصادی بالا و امنیت سرمایه گذاری مطلوبی را برای سرمایه گذاران عزیز به ارمغان‌می‌آورد.
ضمناً با توجه به اینکه مبالغ تجمیعی حاصل از این سرمایه گذاری در جهت ایجاد تسهیلات برای قشر ضعیف جامعه که توان خرید به صورت نقدی را ندارند صرف می گردد نه تنها از لحاظ شرعی با مشکل مواجه نمی باشد بلکه به نوعی یک سرمایه گذاری خیرخواهانه و عامل المنفعه محسوب می گردد.
در حال حاضر حداکثر سود پرداختی سالانه توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری میانگین بین ۱۰ الی ۱۵ درصد می باشد و به این ترتیب ، سود حاصل از سرمایه گذاری در این مجتمع بیش از دو برابر در مقایسه با بانک می‌باشد.
با توجه به وجود پتانسیل بالای سود آوری در زمینه واردات و‌ فروش کالای کامپیوتری ، بر آنیم در آینده ای نه چندان دور بواسطه ی جذب و تجمیع سرمایه های خُرد و‌ کلان ، عظیم ترین هلدینگ فروش اقساطی کالا و خدمات در کشور را به‌ منظور خدمت رسانی به هموم‌ هموطنان عزیز ایرانی رقم بزنیم.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و قرار ملاقات حضوری با مسئول قراردادهای مشارکت روی گزینه ثبت نام کلیک کرده تا پیگیری های لازم از طرف مجموعه انجام پذیرد.

مشارکت در تسهیل کردن خرید لوازم کامپیوتری و لپ تاپ برای افرادی که توانایی خرید نقدی را ندارند.

سرمایه گذاری اندک و دریافت سود بالای ۳۰ درصد

حداقل مبلغ سرمایه گذاری ده میلیون تومان می باشد و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری بستگی به اعلام تیم حسابداری بر اساس فروش و درخواست مشتریان در دوره های مختلف مالی دارد.

سود سرمایه گذاری نسبت به نوع سرمایه گذاری متفاوت می باشد.

در حال حاضر امکان مشارکت در ۳ نوع سرمایه گذاری می باشد:

۱- قرارداد ۶ ماهه با پرداخت سود و اصل در پایان قرارداد با سود سالیانه ۴۰ درصد

این نوع مشارکت به این صورت است که سرمایه گذار هر مبلغی که در ابتدای دوره سرمایه گذاری کند پایان ۶ ماه اصل و سود خود را دریافت می کند.

۲- قرارداد ۶ ماهه با پرداخت سود ماهیانه و بازگشت اصل سرمایه پایان قرارداد با سود سالیانه ۳۶ درصد

در این نوع مشارکت سرمایه گذار در ابتدای هر ماه سود خود را برداشت کرده و در پایان دوره اصل مبلغ سرمایه گذاری را دریافت می کند.

۳- قرارداد ۶ ماهه با با پرداخت سود و اصل بصورت ماهیانه با سود سالیانه ۲۰ درصد

این نوع مشارکت برای کسانی خوب میباشد که نیاز به پول خود دارند مثلا اقساط خاصی دارند که تمایل دارند هم بابت سرمایه شان سود دریافت کنند و هم اصل مبلغشان زودتر نقد شود.

توضیح : در تمامی طرحهای فوق سود نسبت به موسسات و بانکها تقریبا دوبرار محسابه شده است.

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی دارید میتوانید از طریق فرم پیش ثبت نام سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.

متقاضیان میتوانند جهت محاسبه مبلغ آزمایشی از ابزار محاسبه سود سرمایه گذاری استفاده کنند.

پر واضح است که هرگونه سرمایه گذاری چه با سود بالا و چه سود پایین در بازار و یا هر واحد صنفی بایستی کم ریسک و یا حتی بدون ریسک باشد و نگرانی هر شخص در هر سرمایه گذاری بابت بازگشت سرمایه کاملا طبیعی می باشد.

در این طرح نیز تضامین معتبری از قبیل ضمانت نامه بانکی-وثیقه های ملکی- چک معتبر از شخص مدیریت شرکت و قراردادهای رسمی در نظر گرفته شده است.

چنانچه مبلغ سرمایه گذاری در صورت نیاز در دوره مالی فعلی بالای ۵۰۰ میلیون تومان باشد ضمانتنامه بانکی و وثیقه ملکی به عنوان ضمانت پرداخت خواهد شد و در صورت قرارداد مبالغ کمتر، چک از شخص مدیریت شرکت به مبلغ اصل سرمایه گذاری و بتاریخ سررسید پایان قرارداد به انضمام قرارداد رسمی معتبر به سرمایه گذاران تحویل داده خواهد شد.

در ضمن طبق یکی از بندهای قرارداد منعقده، سرمایه گذاران به محض انعقاد قرارداد به اندازه مبلغ سرمایه گذاری خود میتوانند از اعتبار کالایی شرکت جهت خرید اقساطی بدون چک برای خود و یا حتی معرفین از طرف خود استفاده کنند.

چنانچه متقاضیان هر گونه سوال مجهول در زمینه ضمانت و سایر موارد را دارند میتوانند پس از ثبت نام در سایت و برقراری ارتباط ، سوالات خود را مطرح کنند.

یکی از بزرگترین اهداف این مجموعه تبدیل شدن مجتمع به بزرگترین مرکز تخصصی کالای دیجیتال و لوازم خانگی میباشد که با اتکا به لطف پروردگار و تخصص ۲۰ ساله در این راستا و تجمیع منابع خرد و سازمان دهی آنها برای سرمایه گذاری در اولین مدیامارکت کشور اقدام کنیم.

ماموریت مجتمع کامپیوتر یک دو سه شامل اقدامات مهمی است که همگی آنها در جهت بهینه سازی سرمایه های خرد و کلان و کمک به آتیه سهامداران تدوین شده اند. از جمله دیگر ماموریت های این مجموعه موارد زیر است :

  • کارآفرینی و ایجاد شغل و درآمد مستقیم و غیر مستقیم به بیش از ۱۰۰ نفر

  • ارائه خدمات فروش و پس از فروش نوین به اقشار فرهنگی و کمک به رشد آموزش

  • مجهزسازی مدارس دورافتاده استان به منابع آموزشی بصورت امور خیریه

  • پاسداری از داراییهای مجموعه و افزایش ثروت سهامداران محترم و در نتیجه تقویت اعتبار و اعتماد مجموعه

  • کسب بالاترین بازده ممکن و بکارگیری تمام توان و استعداد و تجربه به منظور بهبود ارزش دارایی در اختیار

  • تامین سود پایدار و رو به رشد با استفاده از فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف بازرگانی و اقتصادی

  • بکارگیری و استفاده از رویکردهای دانش بنیان و استارتاپ های نوین با اصل مبتنی بر کشوری شدن

  • توانمندی و توسعه سرمایه های انسانی