لاجیتک ماوس بیسیم گیمینگ «G305» را معرفی کرده که نوید دوام باتری ۲۵۰ ساعته با یک باتری قلمی و نیز تأخیر پایین را می دهد.

ماوس جدید از فناوری «Lightspeed wireless technology» بهره می برد که بنا بر ادعای لاجیتک نوید اتصال بیسیم با سرعتی در حد اتصال با سیم را می دهد.

G305

لاجیتک اولین بار در سال ۲۰۱۷ از این فناوری رونمایی کرد. هدف این تکنولوژی ارائه راه حلی بیسیمی است که بتواند به خوبی یا بهتر از همتایان با سیم خود عمل کند. به این ترتیب بنا بر ادعای سازنده به محض اینکه اتصال بیسیم بین ماوس و کامپیوتر، به واسطه این فناوری برقرار شود، دیگر خبری از قطع اتفاقی ارتباط و لگ های گاه و بی گاه نخواهد بود.

G305

Lightspeed پیش از این در ماوس های G903 و G703 ارائه شده. مدتی پس از آن نیز ماوس G603 با فناوری «High Efficiency Rated Optical» یا «HERO» معرفی شد. این تکنولوژی حسگر اپتیکال جدیدی را در ماوس های لاجیتک ارائه داد.

هر دو فناوری Lightspeed و HERO به ماوس جدید G305 آمده. اصلی ترین تفاوت این ماوس با مدل G603 به دوام باتری، وزن و قیمت باز می گردد. هر دو مدل با یک باتری قلمی کار می کنند. اما مدل جدید با یک باتری تا ۲۵۰ ساعت کار می کند، در حالی که این عدد برای G603 معادل ۵۰۰ ساعت است.

G305

G603 وزنی ۱۱۲٫۳ گرمی (به همراه باتری) داشت، در حالی که این میزان در G305 به ۹۹ گرم کاهش یافته. محصول جدید دقتی معادل با ۱۰۰ تا ۱۲ هزار نقطه در اینچ (DPI) دارد و از یک پردازنده ۳۲ بیتی ARM بهره می برد. لاجیتک نوید کلید هایی را داده که  تا ۱۰ میلیون کلیک دوام می آورند.

بنا بر گفته لاجیتک قرار است G305 در ماه جاری میلادی در رنگ های مشکی و سفید به بازار عرضه شود، در حالی که قیمتی ۶۰ دلاری برای آن در نظر گرفته شده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *